You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zavolejte nám: +420739056001
CZK
  • Váš nákupní košík je prázdný!

O www.profiturbo.cz

Profirepas, s.r.o. a web Profirepas.cz je jediným místem, které ke spolupráci v oblasti profesionální repase autodílů budete potřebovat, ať jste autoservis, prodejce vozů či majitel svého plechového miláčka a chcete mu dopřát originální kvalitu za cenu levné náhrady. 

Společnost Profirepas, s.r.o. navazuje na dlouholetou praxi a zkušenosti s opravami automobilových součástí svých zakladatelů. Za mnoho let v autoopravárenství jsme nasbírali řadu zkušeností i servisních tipů, které úspěšně předáváme při komunikaci s vámi dále, abychom vám tím usnadnili starosti a ušetřili mnohdy nemalé finanční prostředky vynaložené zbytečně. Naším hlavním cílem je dostát jménu společnosti Profirepas a dělat pro vás skutečně profesionální repas autodílů. 

 

Jste-li velký servis, menší opravna či jen domácí kutil, který si rád vše udělá sám, máte v případě poruchy kterékoliv automobilové součásti zpravidla 4 možnosti, jak problém vyřešit:

1. zakoupit nový originál OE autodíl, kde je vysoká kvalita, ale i cena

2. nový autodíl nižší kvality, zde je nižší cena a ve většině případů výrazně nižší kvalita oproti OE

3. navštívit vrakoviště, tady je cena i kvalita velmi rozporuplná a navíc odcházíte zcela bez záruky

4. zakoupit repasovaný originální díl či nechat zrepasovat svůj, výsledkem je nízká cena oproti OE, kvalita i záruka srovnatelná s novým OE dílem.

 

Díky spolupráci s námi se sami přesvědčíte, že je-li regenerace součásti provedena skutečně profi, není třeba vyhazovat finance za pořízení nového dílu a můžete zvolit chytré řešení od nás.

Jedině díky tomu, že vše děláme s důrazem na maximální kvalitu a preciznost, můžeme nabídnout na většinu našeho sortimentu plnou záruku 24 měsíců.

 

Na spolupráci s vámi se těší: 

Bc. Michal Bělohlav a celý tým ProfiRepas, s.r.o.