You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zavolejte nám: +420739056001
CZK
  • Váš nákupní košík je prázdný!

VÝBĚR PODLE VOZU

Prodáváme nová a repasovaná turbodmychadla. V nabídce máme již turbodmychadla po kompletní generální opravě. V případě repase turba vašeho nabízíme vyzvednutí poškozeného dílu turba na vámi udané adrese našim kurýrem. U nás bude provedena oprava turbodmychadla, která trvá zpravidla 1-3 dny. Turbodmychadlo repasujeme pro veškeré osobní, užitkové i nákladní vozy a také stavební stroje. Opravy turbodmychadel se zárukou 2 roky pro veškerá vozidla. Nejkvalitnější repas turbo v ČR.

Rozšířené hledání

TEST TURBA

TEST TURBA

TESTOVÁNÍ vašeho turba na certifikované stolici. Pokud máte podezření, že vaše turbodmychadlo již není ve 100% kondici, ale nejste si jisti, zda-li jdete správnou cestou či je potřeba pouze poladit, neváhejte se na nás obrátit. Vaše turbo pečli..

1,803Kč bez DPH: 1,490Kč


Turbo DIESEL

Turbo DIESEL

Turbo na DIESEL - NAFTA Kompletní repase vašeho turba. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho naftového turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nové vnitřní díly, osadíme novou regulaci, v případě elektrické..

8,590Kč bez DPH: 7,099Kč


Turbo BENZÍN

Turbo BENZÍN

Turbo BENZIN kvalitní repase + 2 roky garance. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho benzínového turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nové vnitřní díly, osadíme novou regulaci, v případě elektrické t..

11,690Kč bez DPH: 9,661Kč


Bi-TURBO v jednom celku

Bi-TURBO v jednom celku

Bi-TURBO v jednom celku. Kompletní repase vašeho turba v provedení Bi-Turbodmychadlo. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho Bi-turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nové vnitřní díly, osadíme novou regula..

21,999Kč bez DPH: 18,181Kč


Bi-TURBO L+P

Bi-TURBO L+P

Bi-Turbo v provedení L+P Kompletní repase vašeho turba v provedení Bi-Turbodmychadlo Levé + Pravé nebo Malé a Velké turbo. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho Bi-turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nov..

12,600Kč bez DPH: 10,413Kč


Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)