You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zavolejte nám: +420739056001
CZK
  • Váš nákupní košík je prázdný!

REPASE MÉHO TURBA

Pokud potřebujete PROVÉST KONTROLU TURBA nebo ho rovnou REPASOVAT, tak si NÍŽE  vyberte vaší variantu turba a vyplňte objednávku. Pokud si nejste jisti nebo si nevíte rady, objednejte nezávazně kteroukoli položku a do poznámky nám vepište informaci, abychom vás kontaktovali pro ověření. Vaše turbo zrepasujeme dle německých standardů a norem kvality s PLNOU ZÁRUKOU, osazené kompletně novými vnitřními díly, seřízené a připravené k montáži na motor. Většina oprav trvá 2-3 pracovní dny.


Rozšířené hledání

TEST TURBA

TEST TURBA

TESTOVÁNÍ vašeho turba na certifikované stolici. Pokud máte podezření, že vaše turbodmychadlo již není ve 100% kondici, ale nejste si jisti, zda-li jdete správnou cestou či je potřeba pouze poladit, neváhejte se na nás obrátit. Vaše turbo pečli..

1,803Kč bez DPH: 1,490Kč


Turbo DIESEL

Turbo DIESEL

Turbo na DIESEL - NAFTA Kompletní repase vašeho turba. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho naftového turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nové vnitřní díly, osadíme novou regulaci, v případě elektrické..

8,590Kč bez DPH: 7,099Kč


Turbo BENZÍN

Turbo BENZÍN

Turbo BENZIN kvalitní repase + 2 roky garance. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho benzínového turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nové vnitřní díly, osadíme novou regulaci, v případě elektrické t..

11,690Kč bez DPH: 9,661Kč


Tuning Turbo VW Tuning Turbo VW

Tuning Turbo VW

Úprava a zvýšení výkonu turba - tuning turba. Tuning Turbo Úprava výkonu turbodmychadla změnou mechanických poměrů Turbodmychadla sériové výroby. Tyto úpravy prov&a..

9,260Kč bez DPH: 7,653Kč


Bi-TURBO v jednom celku

Bi-TURBO v jednom celku

Bi-TURBO v jednom celku. Kompletní repase vašeho turba v provedení Bi-Turbodmychadlo. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho Bi-turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nové vnitřní díly, osadíme novou regula..

21,999Kč bez DPH: 18,181Kč


Bi-TURBO L+P

Bi-TURBO L+P

Bi-Turbo v provedení L+P Kompletní repase vašeho turba v provedení Bi-Turbodmychadlo Levé + Pravé nebo Malé a Velké turbo. Certifikovaně a kvalifikovaně provedeme regeneraci vašeho Bi-turbodmychadla a vrátíme mu jeho 100% stav. Osadíme kompletně nov..

12,600Kč bez DPH: 10,413Kč


Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)