Nabídka středů turbodmychadel Melett - PROFITURBO.CZ

WWW.STREDTURBA.CZ - Nabídka středů turbodmychadel Melett


Melett - je výrobce dílů (CHRA=Turbo Střed, Jádro turba, Střed CHRA...) určených pro hlavní zastání činnosti své funkce v samotném turbodmychadle. Melett - Společnost sídlící v Anglii, kde má také svou výrobu a spoustu spokojených zaměstnanců s velmi profesionálním přístupem ke své práci. Výrobce Melett je 3. největší dodavatel turbo středů (CHRA) do Evropy. Hlavní sklad tohoto výrobce v Evropě je v Polsku, kde jsou k nalezení středy turba do veškerých možných turbodmychadel. Je tedy nejvíce ekonomicky výhodné zakoupit si střed turba značky Melett, který si kvalitou rozumí s výrobcem Garrett a výrobcem BorgWarner (KKK,K)


Krátké seznámení s výrobcem MelettMezi špičku v oboru patří výrobci známý také jako Garrett a KKK (BorgWarner, KKK, K)


Garrett - Píše se rok 1936, kdy junior Cliff Garrett založil svou malou společnost v malé kanceláři ve městě Los Angeles. S povzbuzením a finanční podporou svých přátel, jako je například Jack Northrop a Harry Wetzel plus 5.000 dolarů, které byly zapůjčené k vložení do podniku. Garrett junior tehdy založil společnost, která se později stane Garrett Corporation. Počet zaměstnanců: 1. Počet zákazníků: 1. 

Dnes by se to mělo jistě lišit. Turbodmychadlo bylo tedy pomalu v hlavní roli automobilového průmyslu, aby bylo zřejmé, jak silný hráč v automobilovém průmyslu turbodmychadlo (Dnešní fenomén) vůbec doopravdy je. 


KKK  BorgWarner je tradiční a uznávaný výrobce turbodmychadel pro osobní i nákladní vozy také i pro nejrůznější průmyslové stroje, který je úzce příbuzný s značkou KKK (KKK - také značeno na obalu turba jen velkým písmenem K) a také SCHWITZER. Od výrobce turbodmychadel BorgWarner, lze očekávat vysokou úroveň kvality a precizní provedení veškerých jejich výrobků. Mezi jeden z výrobků této společnosti patří neodmyslitelně středy do turbodmychadel.
  STŘEDY CHRA

  STŘEDY CHRA                Turbodmychadla www.profiturbo.cz