O nás

Profiturbo.cz je jediným místem, které ke spolupráci v oblasti profesionální repase autodílů budete potřebovat, ať jste autoservis, prodejce vozů či majitel svého plechového miláčka a chcete mu dopřát originální kvalitu za cenu levné náhrady. 


Společnost Profirepas, s.r.o. zajišťuje generální opravy autodílů. Jsme specializovaný servis a prodejna repasovaných autodílů. Za mnoho let v autoopravárenství jsme nasbírali řadu zkušeností i servisních tipů, které úspěšně předáváme při komunikaci s vámi dále, abychom vám tím usnadnili starosti a ušetřili mnohdy nemalé finanční prostředky vynaložené zbytečně. Naším hlavním cílem je dostát jménu společnosti Profirepas a dělat pro vás skutečně profesionální repase autodílů. 

Jste-li velký servis, menší opravna či jen domácí kutil, který si rád vše udělá sám, máte v případě poruchy kterékoliv automobilové součásti z pravidla 4 možnosti, jak problém vyřešit:
1. zakoupit nový originál OE autodíl, kde je vysoká kvalita, ale i cena
2. nový autodíl nižší kvality, zde je nižší cena a ve většině případů výrazně nižší kvalita oproti OE
3. navštívit vrakoviště, tady je cena i kvalita velmi rozporuplná a navíc odcházíte zcela bez záruky
4. zakoupit repasovaný originální díl či nechat repasovat svůj, výsledkem je nízká cena oproti OE, kvalita i záruka srovnatelná s novým OE dílem.

Díky spolupráci s námi se sami přesvědčíte, že je-li regenerace součásti provedena skutečně profi, není třeba vyhazovat finance za pořízení nového dílu a můžete zvolit chytré řešení od nás.
Jedině díky tomu, že vše děláme s důrazem na maximální kvalitu a preciznost, můžeme nabídnout na většinu našeho sortimentu plnou záruku 24 měsíců.


Službu turbo repase poskytujeme  již od roku 2008 a jediná naše priorita je dodat turbodmychadlo s předepsanou hodnotou dle ISO standardu.  • Recenze na Heureka.cz