| Zavolejte nám +420737083088

VRATNÝ DÍL

VRATNÝ DÍL
Formulář vratka

Vratný díl a vratná záloha

Co je vratný díl?

Vratným dílem je rozuměno vaše staré demontované turbodmychadlo, shodného typu a čísla jako vámi objednaný kus. Platí za předpokladu, že jste u nás objednali turbodmychadlo výměnným způsobem, tedy "kus za kus". Vratný díl se započítává pouze u objednávky repasovaného dílu z našeho skladu, u repase vašeho dílu či koupi nového tato záloha odpadá.

Co je vratná záloha?

Vratná záloha neboli kauce je částka, která je přičtena k ceně repasovaného turbodmychadla z našeho skladu jako pojistka pro případ, že byste váš starý díl nevrátili. Váš porouchaný díl použijeme pro další repasi a tak je účtovaná výše vratné zálohy stanovena jako částka, za kterou jsme schopni tento typ poškozeného turbodmychadla zakoupit případně z jiného zdroje.

V jaké výši je vratná záloha?

Výše vratné kauce je stanovena dle typu turbodmychadla, standardně ve výši 1.500 - 6.000 Kč.

Je možné vratný díl zaslat na dobírku?

Není, vratný díl, řádně zabalený proti poškození zašlete na své náklady k nám na adresu, zde zásilku zkontrolujeme, zda-li byl vrácen správný typ turbodmychadla a není-li mechanicky poškozen obal (např. pokud je obal roztržený či jinak poškozen). Pokud je vše v pořádku, vyplácíme kauci do 7 pracovních dnů na vámi udaný bankovní účet či složenkou na adresu. Zásilky s dobírkou nepřebíráme a vrátí se vám zpět.

Do kdy je třeba vrátit starý díl?

Již nefunkční, či chybně fungující díl je nutné vrátit zpět na adresu naší společnosti a to do 14 dnů od data převzetí objednaného dílu.

Pokud nestihnu zaslat do 14 dnů nazpět?

Víte-li, že tento termín nestihnete, neprodleně nás o tom informujte.

Kdy dostanu proplacenu zálohu za starý díl?

Vystavení dobropisu a jeho proplacení proběhne do 14 dnů od doručení dílu na naší adresu a kontrole shodnosti s prodávaným dílem.

V jakém stavu musí být vrácený díl?

Díl musí být ve stavu použitelném k další repasi, vylučuje se zejména převzetí dílů s níže specifikovanými vadami:

- silná koroze dílu

- mechanicky či jinak poškozené těleso dílu

- znemožňuje-li poškození dílu jeho další opravu

- díl není schodného typu jako námi dodanýTurbodmychadla www.profiturbo.cz